Eser Madeni Möble olarak 30 yılı aşan tecrübesi, her geçen gün artan üretim kapasitesi ve çoğalan ekibimizle, yeni form, anlayış ve seçkin zevklere hitap eden ürünlerimizi, kalite, estetik, konfor ve güvenilirliğe değer veren sizlerin beğenilerinize sunuyoruz.


     Mağaza dekorasyonu üzerine mimarlık ofislerine özel tasarım raf, stand, raf sistemleri imalatı yapmaktayız. Ana faaliyet konumuz tekstil mağazaları için raf sitemleri, özel tasarım raf sistemi, orta standlar, mağaza dekorasyonu ve mağaza dekorasyonu ekipmanlarıdır. Bu konudaki uzmanlığımızla mağaza sistemleri üzerine görsel yenilikleri ve tasarımları yakından takip edebilirsiniz. Mağaza dizayn projelendirmesi konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, modern mağaza konseptleri ile müşterilerimize en kaliteli ve hızlı hizmeti vermektedir.


    ESER RAF 2002 yılında “ESER MADENİ MÖBLE” şirketine bağlı olarak mağaza teşhir sistemleri üzerine faaliyetine başlamıştır. Faaliyete başladığı günden bu güne birçok yenilik getirmiş olan firmamız modern imkanlarla yüksek standartlarda mağaza ekipmanları imalatına devam etmektedir.        BAŞARILARIMIZ


     Türkiye’de e-ticaret sistemini raf sistemlerine getirerek siz değerli müşterilerimiz için daha hızlı ve online fiyat alma ve alışverişi geliştirdik. Hizmet anlayışımız ile fark yarattık.


     Sektörümüzde yaygın kullanılan mağaza dekorasyon ve raf sistemleri ürün gruplarının isimlendirilmesini gerçekleştirerek piyasaya liderlik ettik. Bizden önce Türkiye'de standart yoktu.


        Raf sistemi ve mağaza dekorasyonu sektörüne kalite anlayışını firmamız kazandırmıştır.


        Fiyat politikamız ile perakende müşterinin daha ekonomik ürün almasını sağladık.


İHRACAT YAPTIĞIMIZ ÜLKELER


Zengin ürün çeşidi ve kaliteli hizmetiyle, müşteri memnuniyetini çalışma prensibiyle birleştiren firmamızın ürün gruplarından bazıları;